Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakfeszülés lehet attól,...

Pocakfeszülés lehet attól, hogy nagyot nő a baba? 29. hétben vagyok és 3 napja nehezen alszom miatta. Nem görcsöl, nem érzem igazán keménynek, csak iszonyúan feszül. Más is volt így?

Figyelt kérdés

#29 hetes #pocakfeszülés
2013. júl. 17. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nekem is ez a helyzet, feszül a bőröm, meg az izmom is majd szét szakad a köldököm felett, a baba mindig keresztbe fekszik és nyomja a feje ezt a részt.
2013. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Szedek magnerotot, sokat pihenek, de mégis aggódom nem érzem-e félre és mégis görcs. A kisfiam elvileg fejvégű (múlthéten még az volt) és állandóan mocorog, úgyhogy szerintem ő biztos jól van. Abban reménykedek, hogy gyorsan nő és megterheli a pocakomat.:-/ Az a vicc, hogy ő a harmadik terhességem és mégsem tudom egyértelműen eldönteni mi lehet. :-)
2013. júl. 17. 09:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még csak 28 hetes vagyok, de nekem is feszülget napok óta, sőt izomlázam is van. Nekem az elején is ugyanilyen érzés volt. Most meg már hetek óta nem lett nagyobb a pocakom, szóval gondolom, ideje nőnie egy kicsit. :)
2013. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem vagyok egyedül! :-) Tényleg, ahogy mondod..kicsit olyan mint az elején az a kis mensis érzés feszüléssel. Akkor valószínűleg csak gyarapodunk. :-) Pénteken megyek dokihoz, majd azért rákérdezek a dologra!
2013. júl. 17. 09:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezt a keményedésmentes hasfeszülést az Espumisan orvosolta kiválóan. Nem éreztem, hogy puffadnék, mégis megszűnt két bogyó után! Próbáld ki, érdemes! :)
2013. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Teszek egy próbát hátha! Erre még nem is gondoltam! :-D
2013. júl. 17. 09:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem most 20 hetesen pont ugyanilyen, mintha keresztben feküdne és a bordáim alatt láthatóan nyomja szét oldalra a hasamat, ráadásul elég magasan. Bár én sem gondoltam hogy ennyi idősen ennyire magasan lesz, jelent ez vmit?
2013. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok, szintén a 3.-al. Nekem is nagyon feszül, főleg, ahogy telik a nap. Délelött még jó, ebéd után jobban feszül, este már alig bírok mozogni is. Én arra gondoltam, hogy nagyon vékony vagyok, a hasamon is csak a baba látszik, semmi hájacska nincs, hogy kipárnázza, talán ezért lehet?
2013. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet...Nekem is elég magasan van a pocak, de múlthéten is ilyen volt és akkor fejvégű volt a picike, kifelé fordulva. :-) De nekem pont a tetején van a méhlepény. Hát lehet, hogy sohasem tudjuk meg mitől van. Szerelmeskedás után még jobban szokott feszíteni. :-/ Lehet már azt sem kéne? A méhszájam múlthéten még totál zárt volt.
2013. júl. 17. 12:35
 10/10 anonim ***** válasza:
8- as vagyok, nekem is magasan van a hasam, szintén fejvégű a babám, méhlepény is elöl magasan. Nekem szinte mindig csak a hasam teteje szokott feszülni, az alja puha. Sokszor olyan furcsa formát vesz fel, szinte látszik, ahogy a popsiját kinyomja. Jó tudni, hogy más is van így, mert azt hittem velünk nem stimmel vmi.
2013. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!