Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 6-án teherbe estem és...

Ha 6-án teherbe estem és vérzésem (nagyon gyenge, inkább barnás maszat) volt 13-14-15-én, holnap reggel Clear Blue digitális jelezne babát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha pont 6. án estél teherbe akkor elvileg már mutatja a teszt. Akkor érdemes tesztelni ha nem jön meg vagy nem jön meg rendesen a mensid. Ovuláció után 14 nappal már általában jelez a teszt.
2013. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 7-én eshettem teherbe. Holnap tesztelek, mert a tegnapi 20-as teszt olyan halvány, hogy nem is biztos, hogy pozi. Lehet beágyazódási vérzésed volt. Clear Blue az már ki kéne hogy mutassa...

Ha holnap tesztelsz, megírod mi lett? Drukkolok!

2013. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze,h.megírom,még szoptattam,nem rendeződött a ciklusom,fogalmam sincs mikor volt pé-m,nem s nézegettem meg mondom őszintén,ezért csak az együttlétre tudok alapozni!ű
2013. okt. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!