Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne tesztelnem,...

Érdemes lenne tesztelnem, vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
Két éve volt egy abortuszom, azóta a menstruációm meglehetősen összevissza. Van, hogy 27 napra, de van, hogy 40 napra jön meg. Utóbbi ritka, általában 32 napra szokott jelentkezni. Ez elmúlt,ma van a 34. nap és még mindig semmi. A menstruációmat megelőző idegroham volt, vérzés sehol. A melleim nagyok és kemények, nem tudok hasra fordulni, mert nyomnak. Fél óránként pisilni járok és mindenben elfáradok. Utóbbiak persze lehetnek más miatt is. Már sok tesztet ellőttem, nem nagyon akarok feleslegesen próbálkozni. Szerintetek?
2013. okt. 24. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még. Akartok már babát egyébként? A menzeszedet mindenképpen be kellene állíttatni, ha akartok már babát, ha nem. A doki ír gyógyszert fel, és az beállítja, mert ez így nagyon nem jó.
2013. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem, babánk lesz!! :)))
2013. okt. 24. 08:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Úristen, ugyanilyen tüneteim vannak, de nem merek tesztelni....
2013. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tesztelj, nálam bejött!!! :)
2013. okt. 24. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:

:)

Már annyi negatív teszten túl vagyok....

2013. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is így voltam vele, de aztán meg nem bírtam már várni. Reggel csináld meg az elsőből. Én ma a második pisiből csináltam, először halvány lett de aztán teljesen besötétedett mint a kontroll csík. Mi nem terveztük, de örülök neki :)
2013. okt. 24. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nemrég csináltam tesztet, negatív. Igaz, nem az első, hanem a 20.ik pisiből. De 2-3 nap késésnél már ez nem számít.
2013. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért késik akkor, jönne már meg ha nem vagyok babás, ekkora pofáraesést, mint a mai... :( Teljesen biztos voltam a két csíkban.
2013. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy sajnálom, mert számíthat! Ha későbbi pé-d volt akkor 2-3 nap is sokat számít. Ezért jobb a reggeli pisi gyógyszertári teszttel. Én a drogériásokban egy cseppet sem bízom. Drukkolok, ne add fel!
2013. okt. 24. 12:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, aranyos vagy. :)
2013. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!