Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vett már valaki újfajta...

Vett már valaki újfajta Medi-lab tesztet, ami nem kék-zöld hanem rózsaszín tesztcsíkos?

Figyelt kérdés

Aki használta már az mondana véleményt?


Én most azt vettem 2db-ot.Mindkettőn megjelent időn belül egy halvány rózsaszín vonalka,de nem tudom eldönteni hogy a teszt alapból ilyen vagy tényleg terhes lehetek.

Még szoptatok,1 éves múlt a lányom.Rendszertelen a havim.Szeptember elején volt meg utoljára.Együtt a párommal 4.én,és 5.én voltunk.

Hányingerem 2szer volt elég intenzíven,szombat reggel a kávétól,és vasárnap egész éjszaka.A hasam 1 hete fáj mintha megjönne.Tele lettem gusztustalan nagy pattanásokkal,amik több éve nem is voltak rajtam.és megint megnőttek kicsit a melleim.


Szerintetek?


2013. okt. 24. 11:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Mg azt elfelejtettem odaírni,hogy tegnap reggel a bugyimon volt egy kevés világos barnás véres folt.De azóta sem semmi.
2013. okt. 24. 11:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Esetleg kepet tudsz feltenni? Ha pozi a teszt, marpedig az, akkor 2 het mulva kene elmenned orvoshoz h lasson valamit, de a barnazas miattt lehet erdemes lenne hamarabb,lehet hormonpotlasra lesz szukseged. (En is barnaztam, es kiderult, hogy hematomam van, progi potlast kaptam ra.) Drukkolok
2013. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

A lányommal is ez volt de hetekig tartott.Most csak tegnap reggel volt egy ici piciazóta sem.Holnap csinálok másik tesztet.

2013. okt. 24. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Varom majd a fejlemenyeket :-)
2013. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!Hát megcsináltam a tesztet,rögtön 2-t is,mert nem hittem a szememnek.

Mindkettő pozitív de halványan még,viszont erősebben mint a medilabok voltak.Ezek 10-es vaterás tesztek.

2013. okt. 25. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!