Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két terhességi tesztet (Gravi...

Két terhességi tesztet (Gravi HCG, Gabriel) is elvégeztem pár nap különbséggel és mind a kettő negatív lett. A Menstruációm 3 hete nem jött meg. Akkor most lehet hogy terhes vagyok? Mennyire megbízhatók ezek a terhességi tesztek ha negatívat mutat!

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes ha három hete már késik és a tesztek negatívak, mert ezek a tesztek tudtommal elég jók. Valószínüleg a nagy kánikula zavart be. Az orvosok szerint időnként belefér a dologba, hogy késik vagy egy havi kimarad. Még nekem sem késett soha azelőtt. Két hónappal ezelőtt viszont megtörtént, másfél hetet késett, amikor mondtam a nődokinak, fel se vette, azt mondta, előfordul az ilyen.
2009. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy terhes. Az első válaszoló nagyon jól megírta, hogy előfordul, hogy kimarad a menstruáció.

Állítólag a szervezetünk az egy év alatt egyszer "pihen".

Nekem év elején volt, hogy egy hónap teljesen kimaradt.Következő hónaptól pedig szépen minden visszaállt.

De ha most sem fog megjönni, akkor szerintem érdemes lenne dokihoz menned!

2009. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!