Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az állam által támogatott...

Az állam által támogatott lombik programhoz milyen alapítványi támogatásokat lehet igénybe venni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez Engem is nagyon érdekelne.

Előre is köszönjük a válaszokat.

2009. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig várjuk a válaszokat.
2009. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet.Az utazási költséget téritik ha az orvos ad papírt és a kórházban lepecsételik. Ezenkívül a mi egészségpénztárunktól tudtam 50000 Ft-ot visszaigényelni a gyógyszerek árából.De ezt meg kell érdeklődni mert mindenhol más.Egyszeri gyógyszer támogatás. De ez jövedelemfüggő és állandóan Áfás számlát kellett kérni minden gyógyszerről.És kérvényt kellett írni hozzá. Ennyit tudtam segíteni. Nekem Kb egy beültetés ára 300000 Ft-volt.
2009. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A tb által támogatott beültetésed volt 300000 forint?

Az biztos,hogy több ilyen alapítvány is van,csak az nem tiszta számomra,hogy a tb által finanszírozott eljárásban résztvevők kaphatják-e,hiszen nekik "csak" 100 ezer körül van a gyógyszerek ára!

2009. nov. 16. 14:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem itt egy kicsit érdemes körbenézni:

[link]

2009. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A beültetés ingyenes, de a gyógyszerek, hormonpótlók, peteérlelők mind pénzbe kerülnek, és azt nem támogatja a kutya sem!Az a nagyon drága!
2009. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt rengetegen vannak mindig tapasztalt lombikosok!Sokat tudnak segíteni!

[link]

2009. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14:30-as vagyok igen államilag támogatott beültetés került ennyibe. Nagyon drágák a gyógyszerek és az inyekciók és ebbe még nincs is benne az orvosnak és a biológusnak adott pénz.Én is megnéztem az alapítványokat de pénzzel nem igazán tudnak segíteni mert nekik sincs.
2009. nov. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi a tapolcai PRI-be járunk,ott mondták,a gyógyszerköltség 100ezer forint lenne!De ők nem fogadhatnak el hálapénzt!

Hiába nézegettem én az alapítványi honlapokat,semmit nem tudtam kihámozni...

2009. nov. 17. 07:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy hozzák ki 100000 Ft-ból mikor csak a burokrepesztő injekcióm volt 70000 Ft. És ez csak egy szuri.Előre elég érdekes, hogy meg tudja mondani mennyibe fog kerülni. Mivel az menet közben derül ki. Az összeg attól függ, hogy mennyi gyógyszerrel tudnak stimulálni.És azt egy orvos se tudja előre. Biztos, hogy lombik kerül annyiba nem az inszemináció mert az nem ugyanaz.Én Budán a meddőségibe jártam és nagyon megvolam elégedve velük. Sok sikert és írd meg mi van veled.
2009. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!