Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mien támogatásokat tudok...

Mien támogatásokat tudok igénybe venni? 10 napos az első kisfiam. Anyasági, családi, meg még mi? És hol kell ezt intézni? Nyiregyházához vagyunk közel. Ja és nincs munkahelyem és nem is volt szülés elött sem.

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

anyasági támogatás, családi pótlék - magyar államkincstár

gyed, gyes - oep (nem tudom melyikre vagy jogosult)


nézz körül a honlapjukon, fenn vannak a szükséges doksik is

2008. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

az elsőt a munkahely intézi-ennek hiányában sztem az önkormányzatnál érdeklődj-valamint igényeld a babakötvényt is-vmelyik bankban.kapsz egy egyszeri támogatást az államtól-és ha még akarsz,tudsz ide pénzt tenni,az kamatozik-és az állam is tesz hozzá 10 %-ot.vmint az önkormányzat is ad egy egyszeri hozzájárulást-de mindenhez papirok kellenek-érdeklődj uténa

2008. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
államkincstárban
2008. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a kellő biztosítási időd, csak egyszeri anyaságit kapsz, meg még családi pótlékot ( azt ennyi adatból nem tudom, kiemeltre jogosult vagy-e ) és GYEST.


A MEP-nél és az Államkincstárban kell igényelni, mivel nem volt munkahelyed. Kell hozzá a gyermek születési anyakönyvi kivonata, hogy mást ilyen esetben kérnek e nem tudom.

2008. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!