Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem rendesen megvolt a...

Nekem rendesen megvolt a menstruáciom okt.24-én most már nov.13-a van és észrevettem hogy fáj a mellem és ha megnyomom akkor valami víz szerűsé jön belőle. És még nem szültem. Akkor ez terhesség lenne vagy lehet valami más is?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem terhesség, valószinű, hogy hormonzavar.Nekem is van, hol több, hol kevesebb.Azt hittem magas a prolatktin szintem, mert ez annak tudható be, ám mégsem.

Mutattam az orvosnak, aki megnyugtatott,hogy ez a mennyiség (ami tényleg nem sok) még nem utal semmire.Kérdeztem, hogy mit tegyek.Erre mosolyogva annyit mondott, hogy ne görcsöljek annyit, és ne nyomogassam. :)

2009. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
SZIA! Köszi egy kicsit megnyugodtam..Pedig már azt hittem hogy terhes vagyok
2009. nov. 13. 14:11
 3/6 A kérdező kommentje:

és te szültél már?

Mert akik szültek azoknak szokoot ijen lenni.

2009. nov. 13. 14:12
 4/6 A kérdező kommentje:
és még észre vettem azt is hogy a hasam alja is kemény ez miért van akkor?
2009. nov. 13. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, még nem szültem én sem.

Hát, a hasad az nem tudom mitől kemény.

Az a legjobb ha elmész dokihoz, és egy vérvétellel minden kiderül.

2009. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen. megfogadom a tanácsod.
2009. nov. 13. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!