Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi tévő legyek?

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiúval, aki jófejnek tűnt. Tök jól beszélgettünk, aztán felhívott a lakására. Gondoltam, hogy ebből nem csak csevegés lesz, de vettem egy nagy levegőt és igent mondtam. (Már nagyon rosszul éreztem magam, hogy mindig nyuszi vagyok ilyen téren.) Egyébként erős nőnek tartom magam – természetesen fizikailag – ahhoz, hogy lerázzak egy pasit. De sajnos nem így történt. Amit még fontos megjegyeznem az az, hogy soha nem voltam semmilyen formában pasival. Tehát semmi nem volt még pasival. Visszatérve a story-hoz… Elkezdett csókolgatni, meg ölelgetni és jól esett hogy valaki törődik velem, aztán egyre jobban bevadult. Eleinte amikor mondtam neki hogy ne, akkor abbahagyta, de végül mindig „visszatért” hozzám, és folytatta. Én igazából nem akartam kimutatni semmi olyasmit, hogy nekem ez bejön, de kiolvasta a szememből, hogy feltüzelt és lehet hogy volt benne valami, de nem akartam semmit. Aztán tényleg egyre vadabbul csókolt, meg simogatta a lábam között, meg a mellemet is kényeztette. Aztán levette a pólóm, majd a nadrágom. Ekkor természetesen tiltakoztam meg nem is. Aztán a lábam között kényeztetett, de annyira bevadult, hogy levette ő is a nadrágot, közben lefogta a kezem, hogy ne tudjam eltolni a csípőjét. Tiltakoztam nagyon, de meg sem tudtam mozdulni. Csak annyit mondott, hogy „Nyugi!”, és valahol nyugodt is voltam meg nem is. Aztán amikor betette a péniszét jól is esett meg nem is. Idővel megkértem, hogy nem-e lehetne gumit húzni, de füle botját se mozdította. Később csak annyit mondott, hogy: „Nyugi, nem fogok beléd élvezni!”, de ez engem nem nyugtatott meg. Végül kb. 10 perc után kivette, és elvileg zsepibe élvezett, de pontosan nem tudom, sötét volt… Csak annyit láttam, hogy tényleg valamit csinál a zsepivel. Aztán nekem is adott egy párat, hogy megtöröljem a puncim… Aztán megkérdeztem tőle kétszer is, hogy „Tutira nem élveztél belém?”. Erre ő azt mondta, hogy „Tutira. Ne izgulj már ennyit. Én sem akarok gyereket!”…

Nagyon félek, hogy mégis terhes lehetek. Totál ideg vagyok. Ez már lassan egy hete történt. És nagyon nagyon félek. A szüleim kinyírnának. Igazából nem is vagyok velük olyan viszonyban, hogy elmondjam nekik, még anyumnak sem… Nem tudom, mit tehetnék. Egyik ismerősömnél felhoztam ezt a témát, de nem mondtam el neki hogy mi volt a helyzet és azt mondta, hogy „Nem olyan könnyű teherbe esni.”. De ez engem akkor sem nyugtat meg. Mit csináljak? Kérlek adjatok tanácsot.

(Tudom, hogy az én hibám, de utólag könnyű okosnak lenni. Sajnos ez van. Megtörtént és változtatni vagy javítani szeretnék a helyzeten.)


2013. okt. 27. 22:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
Túl hosszú.... túl hosszú!
2013. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Magyar utónév könyv! :)
2013. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

1. Te nagyon hülye vagy, már bocs. Mindig szoktam mondogatni, hogy ha lányom lesz én felkötöm magam. Ez egyre biztosabb.

2. Vegyél terhességi tesztet.

3. Te így képzelted, hogy elveszted a szűzességed?


Sajnálom egyébként, hogy ez történt. Nem volt valami túl jó érzésem miközben olvastam..

2013. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én nem attól félnék, hogy esetleg terhes vagyok, hanem hogy összeszedtem valami betegséget...
2013. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez miért csak egy héttel később jut eszedbe?
2013. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem most jutott eszembe, hanem még aznap. De nincs senki akihez fordulhatnék tanácsért...
2013. okt. 27. 22:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Utána kellett volna esemény utánit venni... Mostmár sokat nem tudsz tenni.
2013. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát hány éves vagy te??

A tudatlanságodból ítélve nem lehetsz több 16-nál...

2013. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, most már sok mindent nem tehetsz. Menj el nőgyógyászhoz, hogy kivizsgáljon nemi betegségekre, illetve, ha késik a menstruációd, akkor vegyél tesztet is. Remélem tudod mennyire felelőtlen voltál te is meg a pasi is...Mindig hordj magadnál óvszert, ha már ilyen kalandokba sodrod magad, és használd!
2013. okt. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mikor kêne megjõnnie?
2013. okt. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!