Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyán átvert a haverom. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyán átvert a haverom. Mi tévő legyek? Vélemény?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy viharos párkapcsolaton. Ezzel kapcsolatban egy jó haverommal sok mindent megbeszéltem, közel engedtem e témában magamhoz. Ennek az lett a vége, hogy konkrétan megtudtam, hogy a hátam mögött a volt barátnőmmel kibeszél engem, illetve le is feküdtek egymással.

2013. szept. 16. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
En addig vernem a koc..sogot amig mozog
2013. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
velem volt egyszer hasonlo.. nekem az ujjaim tortek, a sracnak az orra
2013. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

velem nagyjából fordítva történt meg.


két, jó barátnak hitt egyén kibeszélt engem az exnél, hogy egy harmadikat "helyzetbe hozzon" nála.


szégyen, nem szégyen, "hatalmamnál fogva" mindkettőnek elintéztem egy rendkívüli felmondást.

2013. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a válaszolók legalább annyira rossz emberek mint az aljas haver
2013. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem preferálom a verekedést de ebben az esetben...
2013. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!