Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatóságit megcsinálják a...

Átjárhatóságit megcsinálják a ciklus 15. napján délután? Szerintem akkorra már meglesz az ovum, előző ciklusom 27napos volt. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én ugy tudom elötte kell mindenképp megcsináltatni. De a alegbiztosabb ha megkérdezed az orvost.
2013. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 16. napon csinálták.
2013. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen ez a vizsgálat? Elmesélnéd? Annyi rémtörténetet olvastam itt róla, hogy totál fééélek:)
2013. okt. 28. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

A vizsgálat olyan mint egy hüvelyi ultrahang, csak mellette még egy katétert is felvezetnek, azon keresztül juttatják be a méhbe a folyadékot, ami utána a petevezetéken keresztül eljut a petefészekig. És végig nézik az ultrahangon.


Igazából kellemetlen csak egy kicsit, nekem kb. 3 pillanat volt, amikor fájt.


Utána kb. 10 percet még pihennem kellett.

Ja és azt javasolták, hogy vigyek magammal valakit, hogy ne vezessek, stb. Elvileg lehet dolgozni rögtön utána, de én inkább egész napra szabadságot kértem.

2013. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!