Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus vége felé járok!...

A ciklus vége felé járok! Kíváncsiságból megmértem a hőmet délután (nem szoktam, s nem is azt vezetem - tényleg pusztán kívácsiságból tettem). Ilyenkor mindenkinek magasabb egy kicsit, vagy 37 felett ilyenkor már tényleg hőemelkedés van?

Figyelt kérdés

37,1 volt. Tudom, hogy ez nem sok. Volt már valaki ugyanilyen kíváncsi jellem, mint én, s tapasztalt hasonló?

Nem vagyok beteg, akkor ez is összefügghet azzal, hogy hol járok a ciklusban?

:)


2009. márc. 10. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az egy adat nem jelent sokat. Reggel mennyi volt? De egyébként tényleg semmi értelme a du mérésnek.
2009. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reggel is 37,1 volt. Tudom, hogy nem jelent semmit ... csak fúrta az oldalam a kíváncsiság! :)
2009. márc. 10. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is meg szoktam nézni, nekem a hétvégén délután 37,5 volt, de minden peteésér után délután kb ennyi. Ha nem mozogsz, csak nézed a tv-t és nyugalmi állapotban vagy rögtön lemegy 36,9 körülre, úgyhogy ez szerintem normális, és a lényeg a reggeli hő.
2009. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké! :) Köszönöm, s örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, akit érdekelt ez!

Szép napot nektek!

2009. márc. 10. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak én kérdeztem volna! De jó! Nekem már vagy két hete 36,9-37,2 között mozog, teljesen mindegy, hogy este vagy reggel mérem, mindig ugyanannyi. Pár napja kezdtem el mérni, én sem csináltam előtte, és vajmi kevés esélyem van a babára, mert fog-gátlót szedek, és nincs egy hete, hogy elmúlt a menstruációm. Kíváncsi vagyok, mi lesz jövő hónapban, akkor hagyom abba a tabit, de azt hiszem, mérni kezdem, mert szörnyen érdekel, hogy most mitől lehet magas. Ja, és nekem is volt már 36,2 is, még régebben. Amúgy én sem vagyok beteg.
2009. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez jó! Akkor már végképp megnyugodtam, hogy nem én vagyok csak ilyen "lökött"! :) Bocsánat a kifejezésért! :)
2009. márc. 10. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!