Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nemvárt előtt 3 nappal...

Ha a nemvárt előtt 3 nappal nem mutatja ji a teszt a terhességet akkor már valószínüleg nem vagyok terhes? Gabriel volt a teszt

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


A nem várt előtt napokkal való pozitív teszt erősen feltételes módban értendő. Nincs ez így mindenkinél minden esetben. Amíg nem jön meg, addig van esély. Várj még jó pár napot és ha késik akkor tesztelj újra.

2009. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan hülyeség, amit gondolsz.


A teszteket arra fejlesztették ki, hogy a nemvárt UTÁN tudják megmondani, nem terhesség miatt késik-e a vérzés. Előtte felesleges használni.


A teszt nem hibás. Mindig a felhasználó a hibás. A tesztnek van egy mérési határa. Ha a HCG szint a vizeletben eléri ezt a határt, akkor a teszt pozitív lesz. Ha túl korán tesztelsz, akkor lehet, hogy azért lesz negatív a teszt, mert a HCG szintje még nem érte el ezt a határt. Te meg feleslegesen ijesztgeted magadat...

2009. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de én is Gabriellel teszteltem nemvárt elött 3 nappal,negatív lett,és 2 nap késéssel megjött:((
2009. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindkét babánk lombik volt, a kórházi tesztet a mensi esedékességének napján végezték, pozitív lett, de alacsony hormonszinttel. A bolti tesztek csak egy hét (!) múlva mutatták ki. Mindkét baba egészségesen született.

A negatív teszt nem biztos, hogy nem jelent terhességet, csak túl korán végezted. A pozitív teszt is lehet hamis. Hosszabb ideig kell várnod és tesztelj többször, ha nem jön meg addig.

2009. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg nem voltűl terhes, csak késett. sajnálom. :-(


Én a nemvárt előtt két nappal negatívat teszteltem még, a nemvárt napján már pozitívat. Ilyen gyorsan változik a HCG szint.

2009. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nekem még nem kell megjönnie :D
2009. nov. 15. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!