Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szabályos a ciklusom,...

Ha szabályos a ciklusom, rendszeresen menstruálok, akkor valószínűleg van peteérés? Vagy ez nem biztos? Több mint egy éve nem sikerül teherbe esnem, és az ovu teszt sosem mutatott még pozitívat.

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes lenne elmenni dokihoz aki uh-n nézné a peteérést vagy mérd a hőmérsékletedet pár hónapig és a már elkészitett görbékkel fordulnál dokihoz



itt mindent megtlalálsz a hőmérőzés fortélyairól és a görbéd kiértékelésével kapcsolatban


[link]

2010. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy szabályos menses mellett van peteérés. A menstruációkor a méh nyálkahártya válik le, mert nem történt beágyazódás, de azt nem tudhatod, hogy azért nem történt-e, mert nincs peteérés, vagy egyéb okból. Szerintem is doki, nézesd meg magad, lehet valami banális hormongond, amit seperc alatt elmulasztanak.
2010. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kiváncsi lennék, mert nekem is most állt helyre a ciklusom pontosra, és a görbém szerint van pé-m, de még nincs baba, ok, az a különbség, hogy nekem még csak 3 hónapja rendszeres a ciklusom, így reménykedem, hogy már nem várat sokáig magára a baba. Szerintem vezess te is hőgörbét valamint ha 1 éve nem jött össze a baba akkor menj el nőgyógyászhoz! Én akkor már mennék! És ha az ovuteszt nem mutatott pozitívat, akkor valószínű sajnos, hogy nincs pé-d.
2010. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már bejelentkeztünk a meddőségibe, hamarosan minden kiderül. A hőmérőzést már lekéstem, az ovu tesztben annyira nem bízok. De gyanús, hogy tényleg ez a gond.

Köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 3. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
amikor én abba hagytam a fogamzásgátlót nekem modták hogy várjak pár hónapot vártam vártam már gy év is el telt aztmondta a dokim hogy nincs baj aztán el mentem egy másik dokihoz ö meg mondta hogy nem volt pete érésem de viszont mindig rendszeresen meg jött!szóval könnyen elő fordulhat!sajnos!
2010. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsöff85 ***** válasza:
800 mg-os barátcserjét szedj mindennap, az segít. Ha az se, akkor inzulin terhelés.
2017. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!