Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérésem, nem menstruá...

Nincs peteérésem, nem menstruálok, csak 4 havonta, lehet valami gyógyszert szedni, vagy bármit, ami segíti a teherbeesésem? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem lenne peteérésed, nem menstruálhatnál 4 havonta se. Valószínű hormonproblémáid vannak. Írány egy ezzel foglalkozó nőgyógyász!
2009. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első! Én minden hónapban menstruálok és NINCS PETEÉRÉSEM!! Na ez hogy van? Gyógyszerrel állítják be hogy legyen és ebben a hónapban fog kiderülni sikerült-e.
2009. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
grat
2009. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első: a mensi nem jelent peteérést. Csak a nyálkahártya leválását, sajnos semmi egyéb közük egymáshoz.


Kérdező: voltál már dokinál? Mert ez 99%, hogy hormonprobléma, ha nem voltál, nézess 3. és 21. napi hormonokat (ha rendes nőgyógyász utal be, mindenképp kérd a 3. napit, mert az sokkal többet mond, és általában csak a 21. napit kérik). Bár szinte tuti nem, de ha magas az FSH-d, jelentkezz, nekem már sikerült jelentősen levinni, nem szabad az ijesztgetős orvosokra hallgatni.

2009. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez PCOS gyanus. Voltál már nőgyógyásznál? Uh? Néztek hormonszintet? Először ezeken kéne átesni! Ha megállapították mi a baj, kapsz rá gyógyszert.
2009. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12:30-as. Hogy sikrült levinni az FSH-d? Vagy mivel?
2009. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm is ugyanígy volt a doki írt fel neki clostit hogy megjöjjön nem jött meg neki de azért mert terhes is lett. Már meg is született a baba.
2009. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19.23: Akupunktúra és PAP IMI kezelés, korábbi fogyókúrák elfelejtve, cink, ginseng royal jelly kapszula, maca vibe, omega 3 kapszula (halolajas), B vitamin. Minden ellenőrzésnél egyre alacsonyabb volt :))) És a PAP IMI hatása elvileg kb. egy évig kitart, addig jelentősen javítja a petesejt-minőséget.
2009. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam, de köszönöm a válaszod!:)
2009. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már kértem időpontot a nőgyógyásztól, de csak 24.-ére kaptam... Addíg is megpróbálkozom a Hormeel S cseppel, hátha nem csinálok nagyobb bajt.. Rossz ez a várakozás, hogy jajj mikor jön már meg stb.. És a hőmérőzés mennyire segít, h megtudjam mikor van peteérésem?
2009. nov. 15. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!