Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a mensim. A HCG...

4 napja késik a mensim. A HCG eredmény negatív lett. Lehet hogy korai volt a vérvétel? Ebben az időben ki tudja mutatni, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2007. okt. 3. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, hogy korai volt, igen. Miért nem vettél inkább egy tesztet? Szerintem várj egy hetet, és vegyél egyet. Egyszerűbb, mint a vérvétel. Addigra már lehet, hogy kimutatja.
2007. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Én ugy tudom, hogy vérvétellel már korábban ki lehet mutatni a terhességet, mint a vizeletből.
2007. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A vérvétel biztos hogy kimutatta volna a kora terhességet is!
2007. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg még pár napig, egy hétig, akkor próbálj tesztet csinálni. Az is előfurdulhat, hogy egyszerűen csak késik a menszeszed. Drukkolok, hogy az legyél!
2007. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4. ....nem tudjuk, mit szeretne...

...igen v. nem...

2021. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!