Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a gyógyszert...

Abbahagytam a gyógyszert májusban. Azóta összesen 3X volt meg. Doki nem mondta hogy ez baj lenne! Voltam vizsgálaton/vérvétel stb/ minden eredmény jó! Mikor áll be rendesen? /

Figyelt kérdés
Vagy ettől még jöhet a baba? / 10 évig szedtem a gyógyszert
2008. okt. 30. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hét évig szedtem, 1 éve hagytam abba, de azóta sem normális, átlag 2 havonta jön meg. Szóval kb. úgy, mint Neked. Most vagyok túl egy Provera úrán, hogy legyen peteérésem....de nincs...szóval türelem, mert mást nem nagyon tudsz tenni. Teljes hormonprofilt is csináltak? Nekem az a következő.
2008. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vérvételen voltam,mert durván mghiztam a tabitól és emiatt csinálták a vérvételt meg a teheléses cukrot!Szóval ott minden rendben!Ez egyébként egyéni döntésem nem a doki mondta hogy fogyjak le..most épp ezen vagyok.
2008. okt. 30. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6 évig szedtem, de nekem azt mondta az orvos, hogy kb. 3 hónap alatt be kell álljon.
2008. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy sikerüljön, kitartás...:)
2008. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!