Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt megjön érzés mensi...

Mindjárt megjön érzés mensi előtt?

Figyelt kérdés
Hétfőn esedékes a következő menzeszem de 2-3napja görcsölgetek és hajnal óta úgy érzem hogy meg fog jönni ma lesz esedékes...kb 2hete gyakran össze bújtunk a párommal,viszont még van pár nap hétfőig :D szerintetek lehetséges hogy terhesség végett van?

2013. okt. 30. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges :)
2013. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem csak menzi előtt pár órával kezdett el mindig görcsölni a hasam, de amikor terhes lettem már a nem várt előtt négy nappal éreztem menstruációs görcsöket, persze vérzés sehol nem volt. Utólag kiderült, hogy a kis petetzsák akkor ágyazódott be a méhembe és az okozott görcsöket. A nem várt reggelén halvány pozitívat teszteltem :-) Drukkolok neked!
2013. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig érzem jó pár nappal Mensi előtt, hogy meg fog jönni. Ez kb 5 nap. Viszont most nekem lassan 2 hete görcsöket, meg érzem a cicim, meg szurkál néha a hasam. Remélem nem fog megjönni, ahogy neked sem kedves kérdező.
2013. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem azóta minden tünetem már-már elviselhetetlen.:( annyira,hogy olyan megkönnyebbülés lenne ha megjönne most azonnal. o.o A cicim egészét érinthetetlen kategóriába sorolnám,a melltartó már nem tartozik az öltözékeim közé :) fáj a hasam alaphangon nameg a görcsölgetés,olyan érzésem van mintha meg akarna de nem tudna..szenvedek
2013. nov. 2. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú...ez nagyon jól hangzik. Hátha baba van a dologban és Mensi
2013. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) meglátom,ha nem jön meg csak akkor tesztelek...úgy vagyok vele,már mindenkép nyerek :D
2013. nov. 2. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!