Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tart a mindjárt megjön...

Meddig tart a mindjárt megjön érzés korai terhesség esetén?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy miután elmaradt a menstruációm és teszteltem ami halványan ugyan de pozitív lett :) kb mennyi ideig fogom érezni még a mindjárt megjön érzést?

hol enyhébben hol erősebben de érzem. Ez normális?


2013. okt. 18. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mit érzel? A kora terhességi tünetek, főleg az első 1-2 hétben olyanok, mint a menszesz előtti tünetek... Görcsök/szurkálás? Nekem szurkálás még a 7. héten is volt, de aztán elmúlt.
2013. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyan azt érzem mint amikor megjön. Görcsölget az alhasam meg tompán nyom. Szurkálni nem szurkál. Hiába lett pozitív a tesz mindig azt érzem hogy bármelyik pillanatban megjöhet. ez nem baj?
2013. okt. 18. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem, nagyon meg is ijedtem.

Magneb6-ot javasolt a doki, rendbe is hozott.

2013. okt. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!