Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk,...

A párommal babát szeretnénk, a múlt hónapban soxor voltunk együtt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Aug.29-én jött meg, szeptember 13-án is voltunk együtt, tehát 15 napra rá. Azonban megjött, (2 napra) a mennyisége ugyan olyan volt, nem vettem észre furcsát.

Viszont fel van puffadva a hasam, a sósra édeset eszek, stb. A teszt negatív lett. Ilyenkor mi van? :)

Előre is köszönöm!!!!


2007. okt. 3. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem semmi.
2007. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetsz terhes, de szerintem nem vagy. A tünetek, amiket írsz, éppen attól is lehetnek, hogy nagyon szeretnéd a babát. Ha megjött, meg a teszt is negatív, ez így együtt eléggé valószínűtlenné teszi a terhességet. Esetleg egy hét múlva ismételd meg a tesztet. Ha akkor is negatív, biztos nem vagy terhes. Mondjuk, ha elmész orvoshoz, az még biztosabb.
2007. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha keresgélsz korábbi kérdések között én ugyanígy vagyok.A mensim aug.28-án megjött utána sokat voltunk együtt párommal.Két hét elteltével haspuffadás, hányinger vizelési inger...De a várt idő előtt 4 nappal megjött igaz csak két és fél napig meg nem annyira intenzíven,de megjött.Tesztet ahogy elmúlt csináltam de nekem már van egy babám és tapasztalat hogy 6 hétig én akár ne is csináljak.Hát én is ezzel a kérdéssel küszködöm viszont vigasztaljon az hogy nekem 2 napig az előző terhességemmel is megvolt senki nem hitte el hogy terhes vagyok még a nődoki is visszarendelt hogy "Rákos "vagyok ...De én vártam és mikor a második mensim nem jött meg akkor csináltam tesztet az + lett hát vigasztaljuk magunkat türelem.
2007. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!