Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után?

Beágyazódás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A ciklusom (átlag kb 30 nap) 24. napján vagyok. Kb. 1,5-1 héttel ezelőtt óta van egy fura megérzésem hogy babás lettem (megszakítással védekezünk, élesben nem vagyunk a babaprojecten de nem lenne baj ha jönne). Még azt is (úgy) érzem korai peteérésem volt mert ugye még nem lenne beágyazódásnak ideje, ennek ellenére is mintegy tényként kezelem annyira úgy érzem... (Nem görcsölök rá ezzel hagyjatok. Egyszerűen sokkal másabbnak érzem ezt a hónapot mint a többit.) 1 hét múlva kéne megjöjjön. Teszteljek (a korai peteérés miatt) vagy várjam meg? Ha a megérzésem nem csap be akkor látszana már teszten?
2013. okt. 31. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem várj. Nem biztos, hogy még kimutatná a teszt de 1 hét múlva tuti biztos eredményt kapnál és nem költenél feleslegesen pénzt. Majd írd meg, hogy milyen eredményt kaptál, nagyon szurkolok :)

2013. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!