Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 hetes terhességnél normáli...

4-5 hetes terhességnél normális ha úgy érzem mintha felfáztam volna? Görcsölget, fáj a derekam, szúrkál a hasam alja (néha petefészeknél is), állandóan pisilnem kell. Időnként nyilalgat a hüvelyemnél.

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanennyi idős vagyok, és ugyanezeket érzem! Elvileg normális :)
2013. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

"Tökéletes".

Jó pocakosodást kismama!

2013. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Anikó1985 ***** válasza:
100%
Szia! Hát a görcsök, derék fájás okésak, a pisilés is szerintem, de has alji szurkálás és nyílalás a hüvelybe nem tudom, hogy terhességi jelek e pontosan. Most akkor te már tudod, hogy terhes vagy és azért kérdezed, hogy ez probléma e? Vagy csak gondolod, hogy terhes vagy? Egyébként ha terhes vagy akkor a vérzés, barnázás jelent ebben az időszakban problémát.
2013. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor is normális, ha szinte állandóan fájdogálok? Néha már úgy érzem gyógyszer nélkül nem bírom tovább. Első terhességemnél nem volt ilyen, csak később éreztem kis gombócot odalenn.
2013. okt. 31. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem normális. Éppenséggel akár normális is lehetne, de ha nagyon fáj az azért már nem normális. Egy kis hasi fájdalom, ami simán elviselhető az belefér, de ha ennyire fáj akkor szerintem érdemes a dokit majd meglátogatnod hétfőn, biztos ami biztos. Lehet, hogy terhes is vagy és közben fel is fáztál, jobb ha kezelik. Nekem első babával volt erős hasfájásom napokig, erős mensi görcsök aztán el is ment. A másodikkal semmi fájdalmam nem volt egy két itt szúr ott fáj leszámítva, de ezek ilyen kis kellemetlenségek voltak nem erősek.
2013. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hüvelyi nyilalgatások az elsőnél is voltak. Uh-n nem láttak még nem látott az orvos semmit, azt mondta korai terhesség lehet. Vérzés, folyás, semmi sincs. Max ilyen víz szerű vmi.
2013. okt. 31. 19:09
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért, telefonról írok. Az orvosnak is mondtam ezeket, de semmi kórosat nem látott. Lehet nem elég alaposan vizsgált, vagy csanem tudom. Lehet normálisak a tünetek csak én nem. :)
2013. okt. 31. 19:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha látott doki és mondtad is neki, hogy ezek a panaszaid, akkor szerintem nem kell aggódni. Majd kiderül baba lesz e belőle vagy inkább más. Sajnos csak a türelem marad számodra. :D De drukkolok!
2013. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 31. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ezt éreztem, bár bennem fel sem merült a terhesség gondolata. Simán hólyaghurutra gyanakodtam, ittam is a medveszőlőlevél teát veszettül, de szerencsére egy gyönyörű szép kisfiú lett belőle :).

Viszont rendesen megundorodtam szegény medveszőlőlevéltől, azóta sem bírom a szagát sem :).

Rendesen szúrt, görcsölt a hasam, petefészkem, mindenem.

2013. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!