Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik voltak a tünetei a terhess...

Mik voltak a tünetei a terhességednek? Miből jöttél rá? Tervezett volt? Ha nem akkor milyen védekezés mellett?

Figyelt kérdés
Köszi előre is aválaszokat...de főleg az érdekelne mi volt az a tünet vagy melyik pillanat amikor rájöttél uristen hát én terhes lehetek?
2009. nov. 14. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tervezettek voltak, a tünet az volt, hogy nem menstruáltam és pozitív lett a teszt. Bármilyen más tünet csak kb. a 6, hét körül jelentkezett.
2009. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tervezett volt.

de nekem szinte mindig pontosan jött meg, így amikor 2 napot késett és hányingerem volt reggel, akkor csináltam tesztet.

2009. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

megszakításos módszer mellett fogant a kisbabám, de a férjemmel nagyon örültünk neki :-)

egy héttel a mensim előtt óriási melleim szoktak lenni, na hát akkor nem nőttek semmit, így vettem egy tesztet a nemvárt előtt egy nappal, és pozitív lett :-)

2009. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tervezett volt, elsőre összejött, így valahol mégsem számítottam rá. a gyógyszer abbahagyása után nem állt be a menzeszem, aztán amikor még a 45. napon sem jött meg, gondoltam, csinálok egy tesztet. pozitív lett, és most a 15.5 hós picurom ott alszik a másik szobába. Ja, tünetem egyáltalán nem volt, csak hetekkel később.
2009. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tervezett volt.nekem is gyógyszer abbahagyása után nem jött meg,nem gondoltam terhességre,miután előtte héten a doki is azt mondta,hogy nem várok babát.de mielőtt a saját orvosomhoz elmentem,csináltam 1(aztán még 3) tesztet a biztonság kedvéért.és pozitív lett.most vagyok 36 hetes kismama.tünet csak a nagyfokú fáradtság és mellfeszülés volt,a 6. héten kezdődött a többi.
2009. nov. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!