Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek ezt csinálja az X...

Mindenkinek ezt csinálja az X epil teszt? Vagy csak nekem szórakozik.

Figyelt kérdés
Amikor szívja fel a vizeletet, szépen gyönyörűen kijön rögtön a rózsaszín csík, aztán el is tűnik, és fehér csík marad a helyén...majd később az is eltűnik... :(...múlt hónapban is ugyan ez volt...meg most is!!! És amikor előjött rögtön a csík, már azt gondoltam, hogy tényleg 2 csíkos marad.....de nem....
2013. nov. 1. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma reggel én is így jártam,szintén x-epillel,hómező maradt utána!:-(

2013. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az sajna csak azert van mert àtnedvesedik. Ha 2 csikos lenne, miutan megszaradna?, erosodne a csik.
2013. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, a kerdojel veletlen
2013. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 1. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak átnedvesedik. :-( Mikor megfogant a kisfiam, a második csìk ott is maradt rajta...
2013. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nektek ez az "ál" második csík a rendes tesztcsík helyén jelenik meg?

Mert az x-epilnél oldalt (nekem legalábbis) mindig meg szokott jelenni még egy csík, de nem a tesztcsík helyén, hanem picit arrébb (ami aztán később mindig eltűnik).

De az nem pozitív, mert csak akkor pozi, ha a tesztcsík a saját helyén, tehát a kontroll csíkhoz közelebb jelenik meg.

Lehet, hogy kicsit érthetetlen amit írtam, csak gondoltam, hogy aki nagyon ott szeretné már látni azt a második csíkot, vagy először használja, annak ez szerintem megtévesztő lehet.

2013. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az x epil így működik, a tesztcsík előtt a színanyag "megtorpan", totál csíknak látszik, majd eltűnik. Gondolom valamilyen módszerrel lassítják azon a helyen a színanyag továbbhaladását, hogy biztosan megfesse a tesztcsíkot, ha hcg van a vizeletben.
2013. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!