Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vércsoport meghatározást és...

Vércsoport meghatározást és ellenanyagszűrést akkor is kér a nőgyógyász, ha nem terhes az illető?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi célból?

2013. nov. 1. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni. Elvileg ellenanyagot csak akkor termelhet a szervezeted, ha terhes vagy, hisz az "idegen testet" próbálhatja kilökni magából ellenanyaggal a tested.
2013. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pl autoimmumbetegsege van valakinek, akkor is termel ellenanyagot a szervezete. Lehet, hogy nalad vannak erre utaló jelek. Illetve ha volt abortuszod a múltban, vagy szülészeti esemenyed, akkor is.
2013. nov. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát van egy bizonytalan eredetű petefészek cisztám, ami most derült ki egy hónapja.

Két hónapja babaprojekt van.

Második gyerek.

Nem volt abortuszom még soha. Semmi hasonló.


Viszont csodálkoztam, mert ha kérdezi az orvos, akkor megmondtam volna, hogy negatívos a vérem, és hogy a fiamé pedig pozitív, és az anti D-t is megkaptam szüléskor.

2013. nov. 2. 22:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki más?
2013. nov. 3. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!