Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv! Kicsit kínos kérdés....

Üdv! Kicsit kínos kérdés. Gumi nélkül szeretkeztem barátnőmmel és amikor kivettem belőle elélveztem így ment rá is egy kis ondó. Ettől teherbe eshet?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 00:02
 1/7 anonim válasza:
100%

Hát barátom, onnantól, hogy az előváladékod nem gumiba, hanem a barátnődbe ment, a válaszom igen.

Egyébként csak mert rámegy még nem lesz terhes.

2013. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet előváladéktól is lehet terhes.


Ennyire drága a gumi? A pelenka biztosan olcsóbb a kisgyereknek...

2013. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet terhes. Hiába veszed ki. Nem az a gond, hogy egy kicsi ráment, hanem hogy óvszer nélkül bedugtad!

A megszakított közösülés nem fogamzásgátlási módszer!


AZ ilyen idiótáktól fog jönni a következő kérdés, hogy mennyi gyerektartást kell fizetnem.

2013. nov. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az elöváladéktól estem teherbe!!! most vagyok 6 hetes terhes.

figyelj oda jobban ha nem akarsz gyereket!!!!!

védekezettek!!!

mi azért nem védekeztünk csak megszakításosan mert mi úgy voltunk vele hogy ha akar jöhet a baba!!

2013. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
10 éve védekezek megszakítással, terhes csak akkor lettem,mikor azt akartam, de akkor nem volt megszakítás... Persze van rá esély, de magamból kiindulva... Kb 0,0001%...
2013. nov. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 14 éve védekezünk megszakítással,csak akkor lett babánk,amikor akartuk.Nekünk eddig bejött ez a módszer. Bár sok esetben elég az előváladék is.Sztem nem kell annyira azért aggódni.De ha ennyire paráztok,tessék óvszert húzni,vagy a barátnődnek gyógyszert szedni!!! Valóban drágább a pelenka,és a gyerektartást fizetni majd. :(
2013. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, jön a baba?
máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!