Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal a mensesem...

A barátommal a mensesem elmúlása után 1 de max 2 nappal rá szeretkeztem. Elvileg nem bennem ment el. Csupán az ondó pénisze került talán vissza a hüvelyembe utána. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az embereket,nektek nem mond semmit az előváladék?Nem számít,hogy benned megy-e el vagy sem,az előváladék is tartalmaz néhány ezer spermát,amitől uú.teherbe lehet esni bár kisebb az esély,mintha elélvezne benned és több millió kerülne beléd.Ahogy neked van váladékod ha felizgulsz neki is!Hát az ovuláció menszesz elmúlása után kb.2.napon kezdődik és kb.az 5.napon ér véget.

Védekezz ha nem akarsz teherbe esni.

2008. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mikor van peteéréséd.

Van akinek a ciklus elején van, van akinek a végén.

De az okosok azt mondják a ciklus 14.-16. napján vagy fogékony a teherbeesésre.

Ha ondó került a hűvelyedbe (bármekkora mennyiségben is) , ők szépen útrakelnek és elkezdik keresni az érett petesejtet. Ha találnak akkor megpróbálják megtermékenyíteni...innentől már tudod a folyamatot ugye?

2008. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát ez szuper. akkor most kezdhetek félni...

és most honnan tudhatom meg hogy van e valami? kizárólag a teszt mutatja meg?

2008. júl. 21. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Mi lassan nyolc éve szeretkezün így, de még egyszer sem estem teherbe. Sajnos. Pedig én nagyon szeretnék még egy babát. A párom meg azt hogy ha jönni akar így is fog.
2008. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nagoyn remélem hogy nem lesz semmi :-) még nem akarok gyereket egyenlőre
2008. júl. 21. 15:28
 6/6 anonim válasza:
55%
Nem értem az embereket én sem. Méghozzá azokat az embereket nem, akik letorkollják a másikat, aki segítséget kér. Ha védekezés nélkül szexelt valaki, akkor tisztában van azzal, hogy hülyeséget csinált, nem kell neki a további kioktatás. Egyébiránt: menstruáció vége után 1-2 nappal az emberek nem szoktat teherbe esni, legalábbis az nagyon ritka.
2008. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!