Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi volt a különbség a Closty-s...

Mi volt a különbség a Closty-s tünetek közt amikor negatív/illetve már pozitív lett a tesztetek?

Figyelt kérdés
closty, clostilbegyty

2013. nov. 4. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt a pozitív teszt előtt, annyi volt, hogy sokszor nem volt kényelmes hason feküdni, de erre csak utólag jöttem rá.

És olyan zsúfolt napjaim voltak, hogy fel sem tűnt csak napokkal később, hogy már meg kellett volna jönnie.

Épp ma voltam dokinál, 6,5 hetes vagyok :)

2013. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szupi, gratulálok:) kaptál repesztő szurit is?
2013. nov. 6. 13:04
 3/6 A kérdező kommentje:
hány closty kúra után sikerült?
2013. nov. 6. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok....
2013. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, 1. vagyok.

A harmadik kúra sikerült, és nem kaptam sem szurit, sem más gyógyszert mellé.

Nálad azóta mi a helyzet?

2014. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most szedtem be a harmadik closty kúrát, de ez már 2x1-es adag volt, az első kettő hónapban csak napi 1x1 szemet ettem, remélem ez most sikerülni fog,jövő pénteken megyek uh követésre
2014. jan. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!