Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 14. napon együttlé...

Ma vagyok a 14. napon együttlét után, szerintetek a clear blue digitál kimutatja a babát délutáni vizeletből?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
igen nagy esély van rá, de az olcsó teszt is kimutatná nagy esélylel. fölösleges megvenni ennyi pénzért ezt a tesztet. ha van baba kimutatja a pár száz Ft-os teszt is. Viszont ajánlatos azért iylen korán még a reggeli vizeletből csinálni ugyhogy én várnék reggelig a helyedben.
2013. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


ilyen mai gabrielem nem első vizeletből(nem akartam tesztelni de nem tudtam megállni)

2013. nov. 4. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez negatív :( tesztelj később.
2013. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
negativ és ilyen korán ajánlott mindenképp első vizeletből csinálni.
2013. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem halvány pozitív,de korán teszteltél.próbáld újra pár nap múlva!!Sok sikert!!
2013. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a reggeli elsőből, én is holnap fogom először, ha addig nem jön meg (15. dpo-n)
2013. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!