Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Ilyet...

Megnéznétek a tesztem? Ilyet még nem láttam.

Figyelt kérdés

Csütörtökön kéne megjönnie de furán érzem magam. (Nem beszélem be, megérzés, amúgy ráérnénk a gyerekkel.) Ilyen tesztet még nem láttam. Tudom teszteljek újra első vizelettel 3 nap múlva de erről mit gondoltok?


[link]


2013. nov. 4. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hibas a teszt. Probalj egy masikkal tesztelni reggeli elsi vizelerbol csutortokon!
2013. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez hibás! Legkorábban szerintem csütörtökön reggel tesztelj, de érdemesebb lenne mondjuk pénteken, ha nem jön meg. Drukkolok!
2013. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Tényleg fura ez a teszt, lehet, hogy tényleg baba van a dologban? Bár az, hogy nem az egész csík látszik egyenletesen, csak egy része, az is inkább a kontúrok mentén... Majd kiderül három nap múlva, írd meg légyszi, mi lett az eredmény. Esetleg erre is ránézhetsz még nap közben, én jártam már úgy, hogy kidobtam egy tesztet, ami totál negatívnak látszott, aztán dolgozott a kisördög, később kibányásztam a szemetesből (csomagolásában dobtam el, úgyhogy tiszta maradt), és akkor már halvány, de egyértelmű pozitív volt, pár napra rá ismétlés már határozott pozitív lett.
2013. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megírom a következőt is, köszi a válaszaitokat!


Még írjon akinek van tippje erre...

2013. nov. 4. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg fura! Nekem ami halványan poz. volt, az teljesen látszott, viszont halvány volt, ezért nem mondanám pozitívnak... Várom a következő tesztet!
2013. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen erdekes mar h eleve megerzes csinaltatta velem a tesztet. Honapok ota nem teszteltem (pedig immel ammal vedekezunk) es most mensi ido elott. Es nem kifogok egy hibas tesztet...
2013. nov. 4. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem ebből idővel pozitív lesz! A napokban tesztelek én is. Sok sikert nekünk!
2013. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, pozitív lett?
2013. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!