Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark tea ivása?

Cickafark tea ivása?

Figyelt kérdés
Menstruáció első napjától kezdjem el inni vagy az utolsótól a 14-ik napig. Onnan pedig palástfű tea? Ha közben jönne a baba az utóbbi tea nem ártalmas már neki amikor még nem tudjuk, hogy van?
2013. nov. 4. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Tudomásom szerint a cickafark teát akkor kell elkezdeni inni, amikor véget ér a menzeszed. Onnantól peteérésig cicka, peteéréstől pedig palástfű tea. A palástfű tea nem árthat ha megfogan a baba, épp ellenkezőleg! A palástfűtea erősíti a méhet, segíti a beágyazódást és segít a terhesség megtartásában. Kismamáknak is ajánlott inni egész a 12. hétig pont emiatt.
2013. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most azt olvastam egy cikkben, hogy menszi végétől 14 napig cickafark tea, utána palástfű.Én nem tudom, de én nem így számoltam, amikor ittam, hanem a menszi végétől számítva a 14.napig. Nem 14 napig ittam, hanem amíg megvolt a peteérésem és onnantól nem ittam semmit. Mondjuk nekem így elsőre összejött a baba, de előtte csak 3 hónapig próbálkoztunk, amikor meg nem...
2013. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!