Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a görcsölés a terhess...

Kisvandus kérdése:

Normális a görcsölés a terhesség elején? Többi lent.

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán pecsételő vérzésem volt. Ma kellett volna megjönnie és csináltam tesztet és halványa de pozitív lett. Most estére elkezdett görcsölni a hasam és olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. Akkor most mégsem lennék terhes és meg fog jönni, tévedett a teszt? Valakinek hasonló tapasztalat???

2013. nov. 4. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes tünet, ne aggódj. Egy darabig meg is fog maradni.
2013. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont én is ezen aggódtam egy hete. Elkezdtem szedni magnéziumot és azóta sokkal jobb. Próbáld ki te is, illetve az orvosnak mindenképpen említsd meg.
2013. nov. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Folyamat azt éreztem hogy mindjárt megjön. Heteken keresztül. Most szedek magnéziumot meg terhesvitamint és sokkal jobb. Enyhültek a görcsök, bár még érzem de csak tompán nyom és nem fáj. Szóval nyugi ez normális. 7hetes vagyok most. Boldog babavárást :)
2013. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Erzsi87 válasza:
Nálam is ugyan ez volt. Mindig úgy éreztem,hogy megjön,mert erős görcseim voltak. A lényeg,hogy próbálj meg nem idegeskedni, pihenni és ellazulni. :)
2013. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!