Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori vérezgetés, görcsölés...

Gyakori vérezgetés, görcsölés derékfájdalommal akit végigkísért terhesség során ez, azzal mi történt, mennyi időre szült, mit kapott, kellett befeküdnie kórházba?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekelne.
2013. máj. 16. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
20. héttől elég gyakran volt vérezgetés, inkább csak kis mennyiségek, de az kb heti szinten, és olyan keményedések, hogy fel sem tudtam állni. Aztán ez elmúlt a 8.-9. hónapra, még jóslóim sem voltak. A tágulási szakasz nagy részében nem éreztem fájdalmat sem. 40+3-ra szültem, kórházba szerencsére nem fektettek be előtte. Magnéziumból kaptam nagyobb adagot, ugyanis nekem nem tudták megmondani, hogy honnan jön a vér.
2013. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek szerint otthon voltál végig, nem fektettek be? Én attól félek hogy be akarnak fektetni max. saját felelősségre maradhatok itthon. 20 hetes vagyok 4 szer véreztem eddig, most 5.jére most már görcsölök is. Viszont van 2 kicsi gyerekem, és a férjem nem tud hetekre szabadságot kivenni. Attól tartok hogy be akarnak fektetni amit nem tudok megtenni (közben persze féltem a babát is) mert nincs kire bízzam így huzamosan a gyerekeket ezért érdeklődöm hogy otthon is lehet e ezt csinálni?
2013. máj. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!