Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki gyakorlott ovulációs...

Ki gyakorlott ovulációs tesztel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
27-28 napos ciklusom van és ma kellene ovulálni (14. nap). Viszont múlt 7en csütörtökön kiprobáltam, mert akkor vettem a tesztet és két erős csík volt egészen hétfő reggelig. Este csináltam és negatív lett! Lehetséges ez? 9.-12. nap között volt az ovuláció?
2013. nov. 5. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ritka eset, de lehetséges, én azt javaslom időzítsetek együttlétet az ovuteszt alapján és a saját számításod alapján is. Hajrá!:)
2013. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor most mikor kezdjem el a tesztelést? Bár együtt vagyunk minden nap :) Csak becsüszik egyszer. Ez a 3. hónapja h probálkozunk.
2013. nov. 5. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:

a menstruáció utolsó napjától tesztelj minden nap délután ugyanakkor (én 6-kor teszteltem). nekem 31 naposak a ciklusok és a 17.napon volt ovum.


van már 2 kisfiunk, ők elsőre összejöttek, most vagyunk a 3.babán de ez már a 4.hónap :(

2013. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mensi után a 3.napon volt az ovum,ezt teszt nélkül nem láttam volna és össze is jött a baba.Az nem jó,ha mindennap együtt vagytok,elég két naponta.Az első pozitív ovu teszttől kezdve,halványodásig érdemes kétnaponta együtt lenni.Előfordulhat igen,hogy több napon keresztül is pozit mutat,de ez ritkább.
2013. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A párom igényli a mindenos sexet :) És nem iagzán szeretne ettől eltekinteni. Ha esetleg nem lennénk mégsem együtt akkor tesz róla maga ;)És akkor így is úgy is mindegy, nem lesznek olyan erősek a spermák ;)
2013. nov. 6. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Megértetni sem lehet vele,hogy baba miatt esetleg fogja vissza magát?
2013. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem!! Sexörült. sztem ha nem lenne akkor tenne Ő maga (segítene magán) :D Akkor meg teljesen mindegy h velem vagy egyedül. Na jó azért ez így nem igaz :D mert jó ha én is részese vagyok :)
2013. nov. 7. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:
A mennyiségi szexről át kellene térnetek a minőségire.
2013. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!