Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik E vitamint szednek...

Akik E vitamint szednek teherbeesés céljából napi mennyit szedtek és melyik fajtából? Tényleg segit megvastagítani a méhnyálkahártyát? Egy nap maximum mennyit lehet bevenni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

1 szem, 400 NE-s (amerikai márka, nem emlékszem a pontos nevére)

Nem tudom, hogy mennyire segített ez vagy más, de abban a hónapban, amikor elkezdtem szedni, sikerült is a baba (előtte kb 8-9 hónapig nem).

Van egy ún. felső tolerálható mennyiség, de ez 10 000NE körül van, ha jól emlékszem. A napi egy szem bőségesen elég.

2013. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdd el szedni, ha bizonyítottan vékony, mert ha túlvastagítod, nem tud megtapadni. UH-gal meg tudja mondani a dokid!
2013. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
menstruációkor nézték akkor volt 6mm
2013. nov. 5. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:

MI 9 hónapig próbálkoztunk, a 8. hónapban kezdtem el szedni Evitamin+folsavat, nem tudom hogy ennek köszönhető e hogy utána második honapban teherbe estem, de sztem vitaminnal ártani nem ártasz.


12+3hkm

2013. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is már több hónapja próbálkoztunk amikor elkezdtük mindketten szedni a férjemmel napi 1 szemet (dm-ben vettem Dr.Chen patika féle) és akkor sikerült a kisfiúnk, aki most 15 hónapos most tervezzük a tesót már megvettem az E vitamint remélem most is segít. Egyébként nagyon jó hatása van az egész szervezetre.
2013. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én napi 400 mg-ot szedtem. Még nem tudom, hogy sikerült-e a baba, de a dokim ma azt mondta, hogy az egy humbuk... Nagyon elismert meddőségi orvos, ezt hozzátenném!

Nem tudom... Nekem most késik a mensesem.

De páromnak a náthakor jól jött, az tuti, nem vérzett a orrnyálkahártyája, pedig mindig baj szokott ez lenni ilyen időszakban.

2013. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!