Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor ugye terhes vagyok...

Most akkor ugye terhes vagyok vagy lehetek olyan balszerencsés hogy mind2 tesztem selejt volt?

Figyelt kérdés

Volt két nagyon erős pozitív tesztem, különböző márkájú. De semmi hányingerem vagy egyéb tünetem sincs. Orvoshoz pénteken kaptam időpontot, de nagyon izgulok. Szerintetek?

^_^ 26/N



2013. nov. 4. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Tünet nem mindenkinek van, de nyugi, majd lesz neked is. Boldog babavárást :) A pénteki doki még nagyon korai, nem fogsz látni semmit sem.
2013. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az, hogy lát-e valamit, attól függ, hogy hány hetes terhes vagy, márpedig két nagyon erős pozi teszt alapján péntekre már betöltheted az 5 hetet. Ne izgulj, annyi de annyi kérdés volt már itt, hogy normális-e, ha a terhességi tünetek éppenséggel elmaradnak, megnyugtatlak, hogy egyáltalán nem szokatlan jelenség. És nem lehetsz olyan peches, hogy két különböző teszt két teljesen egyértelmű pozitív eredményt hozzon tévesen.
2013. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tünetek kb. a teherbeesés után 3 héttel jelentkeznek, tehát kb. az utolsó mensi után 3 héttel. A túnetek hiánya nem zárja ki a terhességet. Nekem a már a nem várt mensi előtt 2 nappal erős pozitív volt a tesztem, és csak rá 1 hétre jelentkeztek tünetek.
2013. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tünetem nekem sem volt még a pozitív tesztek időszakában, 8 hetes terhesen. Pár hét múlva is csak fogmosáskor hányinger, meg kajaundor.

Szerintem gratulálok, kismama!

2013. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!