Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki, akinek a...

Volt már valaki, akinek a megtermékenyítéstől számítva a 8. nap pozitív volt a terhességi teszt? (aki biztosan tudja, hogy mikor fogant a baba? )

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kizárt dolog! Egyszerűen, ha ismeri valaki kicsit is a biológiát, tudja hogy ez nem lehetséges. Én tudom pontosan, hogy mikor fogant a babám és az aktus utáni 15.nap reggel lett pozitív a tesztem.
2013. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Régesrég egyszer csináltam tesztet ilyen korán, mert még abszolút kezdő voltam a tesztelésben, és megettem a szöveget az útmutatóban, hogy 24 órás terhességet kimutat (persze ezt mindig úgy értik, hogy a kimaradt vérzés első napjától számítva, de akkor csak ez a mondat ragadta meg a figyelmem). Szóval ez totál negatív lett, egy héttel ovu után, aztán pedig bizony akkor már összejött :) Úgyhogy bocs, ha pont az ellenkezőjét válaszoltam annak, amit kérdeztél, de gondoltam, ennek a tapasztalatnak is tudod hasznát venni.
2013. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7-12 nap a beágyazódás, 2-3 nap, mire termelődik elég HCG, tehát legkorábban a 9. napon.


Második babámmal aktus utáni 9. napon émelyegtem, és összetéveszthetetlen volt, mert már volt terhességem, és csak akkor éreztem ilyet.

Másnap ebéd után erős pozitívat teszteltem 25-össel.

2013. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9. dpo-n teszteltem 25.össel erős pozitívat.. :) És csak egyszer voltunk együtt a férjemmel abban a hónapban( a munkája miatt), tehát kizárt a korai megtermékenyülés.. :)
2013. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 9 napra rá halvány de pozitívat teszteltem. A nem várt előtt 3 nappal. olyan félidőtől nagyon kezdtek fájni a melleim, és fáradt voltam ami feltűnt mert én eléggé aktív vagyok. 5hkm
2013. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!