Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztkérdés: ha halvány a...

Tesztkérdés: ha halvány a csík, pozitív?

Figyelt kérdés

1 hete késik a menstruációm. Babát tervezünk már nyár óta.

A késést követő 3. napon és 7. napon is csináltam tesztet. A 3. napon szinte alig látható, időn túl megjelenő halvány csík volt, viszont a 7. napon készített teszten már az első pár másodpercben határozott csík jelent meg, aztán kicsit elhalványult, de megmaradt.


Nem ugyanolyan erősnek kéne lennie a terhességet jelző csíknak, mint a helyzetjelző másik csíknak?



2013. nov. 8. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ugyanolyan erősnek lennie. A leírtak alapján neked van 2 pozitív teszted.
2013. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű terhes vagy. :)

Fotó?

2013. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Otthon vannak a tesztek, én meg dolgozom :) Valahol legbelül én is azt érzem, hogy sikerült a baba, csak nem szeretnék csalódni, nem akarom beleélni magam.


Egy másik kérdésem lenne még: ezekkel a modern tesztekkel akár napközben is lehet vizsgálatot csinálni, vagy jobb azért a reggeli első vizelet?

2013. nov. 8. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már lehet nap közben is. A nemvárt napján, meg másnap azért kell reggeli vizelet, mert abban nagyobb a hormonkoncentráció. De ha már napok óta, vagy hetek óta késik, akkor már a nap bármelyik szakaszában ki kell tudni mutatnia.

Ha nem reggel csináltad, lehet, hogy azért lett olyan halvány.

2013. nov. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2013. nov. 8. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem csak a havi elmaradása után 14 nappal lett olyan erős mint a tesz csík, viszont 16 nap után már erősebb is volt!
2013. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!