Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztkérdés. Ha a hcg teszt...

Tesztkérdés. Ha a hcg teszt darabokra esett szét, és a kontroll csík is el van maszatolódva, akkor az ugye hibás? Ez a teszt negatív lett, de az elöző kettő pedig nagyon halvany pozitív.

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 05:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínü. Elàzott? Csinàlj egy màsikat! Késik màr?
2013. okt. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szétesett akkor nyilván hibás, de hogy tudta úgy megcsinálni? Vagy használat előtt esett szét? Én ezért javaslom a clearblue digitálisat, drága igaz, de egyértelmű.
2013. okt. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szia, igen 6. napja késil. Én is arra gondoltam, h elázott, pedig a papír szerint haladtam...
2013. okt. 31. 06:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Csinálj másik tesztet, egy szétesett teszten felesleges bármilyen csíkot keresni!

Drukkolok :)

2013. okt. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miután megcsináltam és mentem az eredményt leaolvasni, a ragasztott részek lejöttek róla. Szal Android amikor kiszedtem a csomagolasból még ép és egészséges volt.
2013. okt. 31. 06:47
 6/9 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam pozitív, szép erõs. :)


12en megyek dokihoz, alig várom, hogy halljam a szív dobogását :)

2013. okt. 31. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
De jó! Gratulàlok!!! :))))
2013. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratula!!!
2013. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!