Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, az 1/3-AD Ovitrell...

Lombikosok, az 1/3-AD Ovitrelle 3nap alatt kiürül ugye? Et+3. napos szurtam azt a keveset) Itt vannak a képeim. Az egy egész nekem 9nap alatt már kiürült az előző lombikomnál.

Figyelt kérdés

Barátnőm ugyanígy volt mint én.És 12 hetes terhes.


et+6:

[link]


et+7 hibás:azért hibás,mert 5perc után kezdtek megjelenni a csíkok.


[link]


Et+7 2.teszt(új):


[link]


3teszt együtt:

[link]


[link]



Ha a hcg lenne nem kellett volna halványodnia?


2013. nov. 8. 09:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ha a hcg szuri lenne nem kellett volna halványodnia?
2013. nov. 8. 09:50
 2/19 A kérdező kommentje:
Élőben erősebben látszik és a csík rózsaszín színű.
2013. nov. 8. 09:53
 3/19 sumergo ***** válasza:
Úgy tűnik, mintha erősödne, de azért ez még nagyon korai ahhoz, hogy következtetéseket lehessen levonni belőle. Azért drukkolok, hogy sikerüljön! :-) Kb. 3-4 nappal később már biztosat mutat a teszt.
2013. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm,2fagyibaba van a pocakomban egy 6 és egy 8 sejtes.Már nagyon várom,h holnap tesztelhessek.Akkor talán elhiszem.
2013. nov. 8. 14:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem az ovittrelle miatt 9.dpo-n lett még pozitív tesztem, aztán 10. napon negatív..
2013. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó de neked egy egész ampullával kellett beszurnod?Mert nekem egy negyed ampullával.
2013. nov. 8. 20:19
 7/19 A kérdező kommentje:
ugyanilyen lett a mai tesztem,csak sajnos másfajtával,mert az elfogyott.De csináltudk efy digitálisat is az is kidobta a + jelet.Most akkor elhihetem,hogy baba?
2013. nov. 9. 14:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia, nekem egész ampulla volt, de extra halvány volt a csíkom,és rá egy napra totál negatív, lehet baba is de még egy pár nap és kiderül,én mindenesetre seha többet nem tesztelek 15 napnál hamarabb! Szurkolok azért!
2013. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

szétszedtem a digitális tesztet,h abban milyen a csík,hát ilyen,remélem tényleg baba.


[link]

2013. nov. 9. 17:01
 10/19 sumergo ***** válasza:
Szerintem ez pozitív, reméljük erősödni fog a csík, mert most már telnek a napok szépen. Mikor kell visszamenned az orvoshoz?
2013. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!