Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jókor voltunk...

Szerintetek jókor voltunk együtt? Lehet sikeres a hónap? Sajnos keveset találkozunk a párommal. úgy örülnék ha össze jönne a baba!

Figyelt kérdés

[link]


Elég ritkán tudunk együtt lenni a párom és az én munkám miatt, és azt néztem, lehet hogy pont nem jókor voltunk együtt? Vagy van esély azért???


2013. okt. 28. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

A vonal rossz helyen van behúzva, pont jókor voltatok együtt. Esélyes. Csak hát várni kell... (Minimum 10 napot)

Amúgy ilyen rövidek a ciklusaid mindig?

2013. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bárcsak ennyiszer együtt lehetnék a párommal :) :(

Amúgy esélyes persze!

2013. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam se találja el a ciklus.hu a peteérést... Szerintem ez esélyes hónap, megy a drukk!
2013. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

kedves első, szted, mikor volt ovum???

Amúgy 24-25 naposak a ciklusaim...most volt hogy kitolódott 28 napra...meg is lepődtem....

De jó lenne ha össze jönne, istenem...

2013. okt. 28. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy nappal későbbre tenném a vonalat, mert utána jön az első megemelkedett nap, amit aztán két másik is szépen követ, tehát az ovud megvolt. Hogy pontosan mikor, az rejtély, mert nem lehet tudni. Ha tudnánk, egyszerűbb lenne az élet... :)

Szorítok!

első

2013. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Ma voltam orvosnál, és elkenődtem...ugyanis 7 mm csak az endometriumom, és a tüszők bal oldal 11,2, jobb oldal 8mm...nagyon picik...úgyhogy semmi esélyem nincs... :(14.napomon vagyok....
2013. okt. 29. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!