Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete mult el a nagyon erős...

2 hete mult el a nagyon erős mensim, de még mindig nagyon fájnak és érzékenyek a melleim? Volt mikor a melltartót sem viseltem el. Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval 2 hete nagyon erős mensin vagyok túl, egy csomó darab jött ki belőlem, és maga a vérzés az 7 napig tartott de még utána 3 napig barnáztam, tehát lehet azt mondani hogy 10 napos volt.

Azóta teli vagyok pattanásokkal, miteszerekkel, mióta elmúlt azóta folyamatosan fáj a mellem érzékeny,1 hete full ideg vagyok, és a hasam alja olyan nyomásosan fájt, tegnap. Amikor a mensim kezdődött csináltam egy tetszet mert nem ugy jött, és nem ugy fájt a hasam ahogy szokott.

Mi lehet ez? Tudom hogy nem orvosok vagytok! Volt valakinek ilyen? Nem beszélem be magamnak a tüneteket, nem görcsölök...

Köszönöm hogy elolvastátok!


2013. nov. 8. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mellfájdalom a magas prolaktin szintre is utalhat...viszont valóban ez csak találgatás mindaddig mig nem mész el egy orvoshoz és csináltatsz egy hormonális vérvizsgálatot a ciklusod 3. és 21. napján,akkor fény derül arra hogy minden rendben van-e veled.Mióta szeretnél babát?
2013. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak találgatok, de nekem ovuláció előtt szokott ilyenem lenni. Ideges, ingerült (konkrétan hisztis vagyok!), pattanásos, fáj a hasam és a többi. Ez a sok ösztrogén miatt van, ami megelőzi az ovulációt, nálam legalábbis. Peteéré után el is fújják. Egyébként a melleim nem szoktak fájni, szóval lehet nálad más a helyzet!
2013. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is ez van most. Ne stresszelj, attól van
2013. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!