Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik a jobb petefésze...

2 napja késik a jobb petefészeknél szurkál nem merek tesztet csinálni mert félek a csalódástól a hőm jóval 36 felett van. Lehet pocaklakó?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet bizony. Csinálj egy tesztet, mert ha tovább ringatod magad hiú reményekbe, akkor még rosszabb lesz a csalódás. Ha babás vagy biztos ki fogja mutatni. Nagyon drukkolok!!! Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény.
2009. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Holnap reggel, ha nem jön meg én a helyedben tesztelnék. Ha pozi, akkor van minek örülnöd, ha nega, de nem jön meg, akkor pedig még mindig esélyes a dolog. Ha nem tesztelsz,akkor csak kétségek között vergődsz. Ez sem jó dolog. Ha holnap még nem akarsz tesztelni, akkor várj még 3-4 napot, akkor már szerintem tutira az igazat mutatja a teszt.
2009. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én már teszteltem volna de a párom még várna mert az a biztos szerinte,hát nem tudom
2009. nov. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!