Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint egy hete késik a...

Több mint egy hete késik a menzeszem. Érzékeny a mellbimbóm és kemény a mellem, ami a férjem szerint nőtt is, és gyakran fáj a hasam alja. Csináltam tesztet, igaz napközben de negatív lett. Ennek ellenére lehet hogy Pocaklakó van?

Figyelt kérdés
2007. nov. 9. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat.

Mindenek előtt a hajnali első pisiből csináld meg azt a tesztet és akkor se ess kétségbe ha negatív kicsi esély akkor is a babára az első gyerkőcömet nekem sem mutatta meg a teszt. Én mégis tudtam, hogy ott van és ezt az orvos is igazolta.

Az elején azért fontos a hajnali tesztelés mert abban az esetben van kicsit több hormon, ami az első hetekben még kevés és folyamatosan nő.

Szóval, holnap egy teszt hajnalban és ha még pár napot késik akkor irány a doki.

2007. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb elfelejtettem írni, hogy ha pozitív akkor már azonnal keresheted is a dokid, de ha negatív akkor várj még pár napot és ha még késik akkor is keresd fel a dokit.
2007. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is terhes vagy. Lehet hamar teszteltél (mikor is?). Csinálj megint tesztet, de a reggeli elsőből. Ne dobd ki, ha negatív, mert azt olvastam, hogy előfordul a terhesség korai szakaszában, hogy a teszt csak egy óra múlva mutatja a 2. csíkot.Sok sikert!
2007. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a teszt csak 10 percig "életképes", hisz hallottunk olyat is, hogy eltűnt a második csík, de a terhesség fennált.

Csinálj a reggeli elsőből, és menj dokihoz.

A tünetek stimmelnek, szerintem is van Pocaklakó:-)

sok boldogságot

2007. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
reggeli elsobol elotte ne igyal es ha a napokaban csinaltad amit vettel varnek a helyedben 3-4 napot.lehet h meg nagyon az elejen vagy es nincs eleg hcg-d
2007. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!