Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap teszteltem negatívat,...

Tegnap teszteltem negatívat, szerintetek teszteljek holnap reggel is?

Figyelt kérdés
Csak a biztonság kedvéért, vagy biztos nem vagyok terhes? Nem szeretnénk még babát.
2013. nov. 9. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Miota kesik, mikor szexeltel vedekezes nelkul....?
2013. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor teszteltél. Mióta késik?
2013. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gyógyszert szedek és a szünetben nem jött meg. Holnap kéne elkezdjem a következő levéllel.

Előző hónapban össze-vissza szedtem, csak megszakítással védekeztünk. Kb. 2-2,5 hete szeretkeztünk így.

És tegnap délután teszteltem.

2013. nov. 9. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha tudsz, inkább tesztelj még egyet.

Nem egy életbiztosítás a megszakításos védekezés, ezt gondolom te is tudod.

2013. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ideje volt az utolsó aktus akkor tuti nem vagy terhes és a negatívaz negatív is.
2013. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most gondolkodtam, hogy kb 1,5 hete is együtt voltunk így.

De akkor szerintetek mástól maradt ki a menzesz?

2013. nov. 9. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:
A másfél hetes aktusból akár lehet.De azt még a teszt nem mutatja ki.Összevissza szedni a fogamzásgátlót értelmetlen,mert az kb. olyan mintha nem is szedted volna.A megszakítás meg valóban nem védekezés.Szerintem egyértelmű.hogy teszt.
2013. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!