Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délután negativ és ma...

Tegnap délután negativ és ma reggel is negativ lett mensi még nem jelentkezett, de a nap vége még messze van. Tegnap kérdeztem teszteljek vagy ne? Hát az eredmények ezek.

Figyelt kérdés
A tüneteim még meg vannak hányinger,szagok a jobb mellem érzékeny stb. De val.színü csak beképzelem a tesz ki mutatta volna nem?Ja meg a szurkát is érzek néha jobb és néha bal oldalon.akkor köv honap ujra probálkozunk remélem NAGYOBB sikerel.
2009. márc. 19. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért amég nem jön meg nincs veszve semmi, többek írták, hogy nekik csak elmaradt mensi után 2 héttel mutatta ki a teszt.

Milyen érzékenységű tesztet használtál?

Milyen a hőd?

2009. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Hát sajnálom hogy nega lett. De amíg nem jön meg van remény, van akinek csak későn mutatja ki. Persze nem akarlak hiú ábrándokba kergetni, mert lehet hogy most ez nem jött össze, de akkor a kövi hónapban. Tudom milyen érzés, én is sokáig átéltem. De jönni fog.

Azért ha nem jön meg 3 nap múlva csinálj még egy tesztet!

Szorítok hogy mihamarabb baba legyen!!!

2009. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdésedből nem derül ki, hogy hány nap késénél vagy. Nem muszáj és nem is kell ilyenkor tesztelni, bőven lehet várni a következő teszteléssel 2-3 napot.
2009. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20-as érzékenységü,mára nem várom.
2009. márc. 19. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Óh, hát akkor még van remény. Tudod, a remény hal meg utoljára. Várj még egy pár napot. Tudon nagyon nehéz. Én 31-ére nem várom, és már most tesztelnék, ami tudom, hogy nagy hülyeség, mert úgyse mutat ki semmit. Nagyon drukkolunk Neked. Görbéd nincs? Mióta próbálkoztok?
2009. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajna nincs görbém,3éve dokit 2honap mulva keresük fel hogy segitsen ha nem jön össze addig.Tavaly volt 1 vetélésem nem kellett müteni csak azért irom mert 1szer majjdnem sikerült.
2009. márc. 19. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:
én is pont mára nem várom.két nappal ezelőtt nekem is nega lett a clearblue.még igazából nem nagyon érzem,hogy megjönne,legutoljára egy hete voltak alhasi szúrkálásaim..nem tudom mi vn..legközelebb hétfőn tesztelek,ha adig nem jön meg...
2009. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
09:59-es vagyok. Akkor Ti se most kezdtétek el a babaprojektet. Mi már 4 éve próbálkozunk, Én PCO-s vagyok, úgyhogy folyamatosan dokihoz járok. De hála Istennek már 4 éve szedem a Merckformint is, volt egy nőgyógyászati műtétem, amitől a ciklusom is beállt olyan 30-32 naposra. Elvileg a hormonjaim is rendben vannak, csak hát a baby még mindig nem akar közénk jönni. De minden hónap egy újjabb reményt ad. Én 31-ére nem várom és már majd megőrülök, ugyanis ebben a hónapban beadatam a tüszőrepesztő Choragont. Nagyon reménykedem benne. Ja és elkezdtem inni a palástfű teát. Hátha most megszán a sors, nagyon remélem. A vetélésed mitől volt? Lehet tudni? Már bocsi, hogy ennyit kérdezősködök, csak kiváncsi vagyok. Szorítok Neked.
2009. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tavaly márciusban elég durva volt január 4 volt akkor utosó mensim februárban késett 4 napot miután teszteltem poz.-t 7hetesen minden rendben volt szivhang is volt rá két napra el kezdtem vérezni kaptam rá gyógyszert 10 héten elfogyot mentem ki iratni akkor mult el a vérzés tök örültem most már nyugi be kerültem a dokihoz és nem látták a babot.Persze tök bunkok voltak velem és azt mondták hogy be képzeltem.Elmentem másik dokihoz ö mondta hogy vérzésel elment.Azota probálkozunk de semmi.
2009. márc. 19. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!