Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik postán dolgoznak? Nem féltek, hogy a sok emelgetés, meg egész napos ülés rontja a teherbeesés esélyeit?

Figyelt kérdés
Milyen munkakörben dolgoztok?mióta próbálkoztok babával?
2013. nov. 12. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobban aggódnék a folyamatos stresszben tartástól a biztosítás kötés miatt, hogy soha semmi nem elég!!! 2 személyes postán dolgoztam, mint küldeményfelvevő. Folyamatos óraszám csökkentés, egymás helyettesítése, ezzel szemben egyre nagyobb elvárások... undorító! Ó és a zsarolás, hogy 100-an várnak a helyünkre. 1 évig próbálkoztunk, szinte rögtön el is jöttem táppénzre, ahogy sikerült. Engem ne cseszegessenek állandóan! Nem is óhajtok visszamenni. 37+5 hkm
2013. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia.teljesen igazad van.én rendszeres helyettes vagyok.volt egy vetélésem,középidős,mert megemelték magam mikor még nem tudtam,hogy terhes vagyok,és lett egy heamatómám.azóta fél éve próbálkozunk hiába.szabira nem engednek,táppénzre nem mehetek,de attól tartok,hogy ez a sok utazás,emelés,egész napos gyomorideg ráteszi a bélyegét a dologra.itt,ahol én vagyok is nagyon dúrván megy a bacogatás a biztosítás.miatt.állandó munka utáni értekezlet,ahol magas c-vel hangoztatják,hogy találnak a helyünkre 100 másikat,aki hozza a tervet.azért nem mondok csak fel,mert akkor halasztani kéne a babaprojektet.de ha összejön egy percet se maradok.
2013. nov. 12. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"a találnak 100 másikat a helyemre" dolog marha egyszerű: ha találnának, már rég le lettünk volna cserélve. Én nem aggódom, mert tudom, hogy nincs épeszű ember, aki ezt csinálni akarja, ergó a helyemre ha talál jobbat, isten áldja, rakja őt oda, cseréljen le. Csak mondja már meg valaki nekem, hogy kifogja vállalni a szombat/vasárnapi nyitva tartást, este 9-ig melózást helyettem, úgy hogy másnap reggel 6-ra megy dolgozni? Elárulom: senki. Hozzánk eddig beadtak a 6 év alatt kb nem hazudok max 5 önéletrajzot, meghallották mi t kell csinálni és milyen a munkarend, mind azt mondta ennyi pénzért köszönik szépen nem kérik.
2013. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És te milyen munkakörben vagy utolsó?és mióta nem jön a baba?
2013. nov. 12. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, de a nejem is postás. Én 6 éve dolgozom a postán a nejem 3 éve. Na azóta nem jön a második gyermek, pedig szeretnénk. Főpénztáros vagyok. Ilyen stresszes és elmebajos körülmények között nem is fog jönni.
2013. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk van egy 5 évesünk,az első hónapban öszejött,végig dolgoztam a 9 hónapot a vodafonnál.utána idekerülten a postára,nagynehezen összdjött a pici,elvetéltem,azóta nem jön össze.sokat számít a munkahely.
2013. nov. 12. 19:36
 7/7 anonim válasza:
Postai dolgozo voltam. A stressz az ami a legjobban àrt. Se enni, se inni, se wc re nem lehetett menni ha sok volt a vàrakozo hiàba a kötelező ebèdidő amit ràadàsul mèg le is kellett dolgozni. Ràadàsul ajànljàl adj el a sorsjegytől kezdve a szerencsesütiig mindenfèle szir szart a biztosìtàsokròl nem is beszèlve. A kèt műszak is kemèny egyik nap estéről màsnap reggelre visszamenni. Nekem akkor jött a bèbi amikor otthagytam a postàt. 4 èvig pròbàlkoztunk, ahogy normàlis munkahelyem lett fèl èvre rà teherbe is estem.
2013. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!