Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön össze?

Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
Október 28.-án voltam együtt párommal. November 1.-én a nemvárt megjött de csak 1 napos volt. utána 2 napig barna folyásom volt. Most November 10.-ét vettük célba, hogy hátha teherbe esek. Teszteltem hátha az október 28.a összejött de nem... kétségbe vagyok esve.. :(

2013. nov. 11. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónapja próbàlkoztok?
2013. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát már elég rég óta..talán már van 3 hónap is..de akkor tuti, hogy rosszkor voltunk együtt mert mindig mensi előtt coltunk pár nappal.
2013. nov. 11. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, fontos kérdés, mióta próbálkotok. Ha 1 év után sem sikerült, akkor már azért lehet egy picit izgulni...
2013. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 ès fèl èv volt annak missed ab lett a vège. Nyugi nem vagy elkèsve....
2013. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.nekünk a párommal a 7. hónapban jött össze a törpe,Én is már azt hittem,hogy sohase fog sikerülni,de aztán mégis összejött,ne agódj 3 hónap az még nem sok,tudom ezt nehéz elhinni,mert nekem is mindig ezt mondták még a 6 hónapnál is,de télleg nem sok,valaki évekig próbálkozik és mégse sikerül neki,pedig orvosnál is volt és ott is azt állapították meg h nincs velük semmi gond,csak egyszerűen nem jön össze.Ne agódj előbb-utóbb nektek is összejön. 15hkm
2013. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első baba 1 év után jött össze. A 2.és 3.rögtön elsőre. Még korai aggódnod. tudom, hogy nehéz a várakozás, én is átéltem. Nagyon szurkolok Nektek!
2013. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!