Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete voltam dokinál.8 mm...

1 hete voltam dokinál.8 mm nyálkahártya,12mm tüsző. Lehet ebből még terhesség? Lehet, hogy összejött a baba csak még korai volt az UH?

Figyelt kérdés
Nem baba miatt voltam UH-n, csak általános vizsgálat volt. Köszönöm szépen a válaszokat!

2013. nov. 12. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy még a ciklusod elsőfelében voltál és még a peteérésed is jó pár nappal utána volt.
2013. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az ultrahang után a megfelelő időben bújtatok össze a pároddal, akkor igen. Valóban az ultrahang idején még az ovuláció előtt voltál. :-)
2013. nov. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ciklus hányadik napján voltál uh-on?
2013. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A ciklusom mindig is össze-vissza volt... Sajnos nem tudom, hogy éppen melyik időszakban volt az ultrahang.

2013. nov. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!