Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek az első...

Van itt olyan, akinek az első baba évekig nem jött össze, lombikkal fogant meg végül, azután a második spontán összejött?

Figyelt kérdés
Mi változott, ami miatt összejöhetett? És mennyi próbálkozás után sikerült spontán? Jó volna, ha a kistesóért nem kellene annyit küzdeni.
2013. nov. 10. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Összejöhet lombik után spontán is. Nálunk is így történt. A terhesség valahogy helyére teszi a hormonokat, beáll valahogy magától. Igaz, hogy egy évet vártunk, de összejött spontán. Sok sikert a kistesóhoz.
2013. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Épp az egyik barátnöm most 6 hetes a tesóval. első hónapban összejött nekik. volt 4 sikertelen inszemjük az első lombik sikerült de a 2 visszakapott embrióból 1 maradt meg most lesz egy éves. 7 évet vártak rá. Semmi nem változott most sem nem is gondolta hogy elsőre sikerül a tesó, náluk elvileg nem találtak problémát egyiküknél sem annó a kivzsgálások alatt. Bár én nem vagyok biztos benne nincs-e inzulin rezisztenciája de azt külföldön ahol élnek nem vizsgálták ki.
2013. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon remélem jönni fog hamar, úgy tervezzük a pici fél éves korában nekilátunk :)

Érdekelnek még történetek!

2013. nov. 11. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik kolléganőmék kb 10 évet vártam az első babára,több sikertelen lombik és két vetélés után az egyik végül megmaradt,egészséges kisfiuk lett.Utána eszükbe sem jutott védekezni,nem gondolkoztak több babában,örültek az egynek,amit 37 évesen sikerült megszülnie.6 hónapos volt a kicsi,amikor természetes úton teherbeesett,most már az a baba is 1 éves lassan.
2013. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De jó! Annyira jó, ilyeneket olvasni :)
2013. nov. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!